O mnie

Nazywam się Marek Cabaj, mam przyjemność należeć do grupy agentów wyłącznych PZU. Dzięki temu mam możliwość odbywania wielu szkoleń, podnoszenia wiedzy, aby sprostać oczekiwaniom klientów powierzających swoje życie i mienie największemu polskiemu ubezpieczycielowi.

Agent PZU – Marek Cabaj

Swoją współpracę rozpocząłem w kwietniu 2016r., ale nie była to moja pierwsza praca agenta ubezpieczeniowego. Wcześniej zdobywałem doświadczenie i skutecznie współpracowałem z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Allianz. Dzięki nabytej wiedzy i nawiązaniu współpracy z PZU, mogę teraz dumnie reprezentować świetną firmę, która jest gwarantem bezpieczeństwa dla wielu Polaków.

Bardzo chętnie pomogę we wszelkich sprawach związanych z potrzebami ubezpieczeniowymi, dobrze doradzę i pomogę wybrać najlepszą formę zabezpieczenia dla Państwa.

Proszę śmiało kontaktować się ze mną pod numerem telefonu +48 606 430 240 lub drogą elektroniczną: marecabaj@agentpzu.pl, a odpowiem na wszelkie nawet najtrudniejsze pytania.

Jeżeli jesteście już klientami PZU, to tym bardziej zapraszam do kontaktu, możecie nie tracić czasu na dojazd do placówki lub biura, ponieważ to ja mogę dojechać, przygotować na miejscu ofertę i sporządzić online polisę.

Miszkam obecnie w Borkowie (koło Straszyna), pracuję na terenie Gminy Pruszcz Gdański i Gdańska, ale chętnie pomogę mieszkańcom dalej położonych okolic.

Zapraszam do współpracy.